Web Geliştirme Hizmetleri

Müşterilerimizin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için web geliştirmenin tüm yönlerinde deneyime sahibiz . İşletmenizi internete taşıyın, daha fazla satış yapın ve daha fazla müşteri adayı keşfedin.

Kodlama ve işaretlemeden web tasarımı ve içeriğine kadar web geliştirmeye kapsamlı bir yaklaşım benimsiyoruz. Birlikte çalışan deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip olarak kendimizle gurur duyuyoruz. Amacımız, web sitenizi yalnızca arama motorlarında daha üst sıralarda yer alacak şekilde geliştirmek değil, aynı zamanda kullanıcılarınıza gerçekten mümkün olan en iyi deneyimi sunmaktır.

E-ticaret siteleri, web siteleri, platformlar, portallar, extranet'ler, intranet'ler, ısmarlama yazılım çözümleri, yerel ve hibrit mobil ve tablet uygulamaları, oyunlaştırma kreatif ve oluşturma, Facebook uygulamaları, bir bilgi merkezi gibi çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. veya yalnızca hizmetlerinizi görüntülemek için çevrimiçi portföy görevi gören bir site. Tüm ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabiliriz.

E-ticaret Çözümleri

Şirketimiz, çevrimiçi işletmeler için e-ticaret ve alışveriş sepeti yazılımları geliştirmek için başarılı çözümlere sahiptir.

CMS, WordPress, Drupal

Site içeriğini etkin bir şekilde yönetmenizi sağlamak için içerik yönetim sistemleri (CMS) geliştiriyoruz.

İntranetler/Extranetler

Ekibimiz Intranet & Extranet geliştirme, Sharepoint entegrasyonu ve bilgi yönetimi için özel çözümler geliştirir.

Facebook Uygulamaları

Web, Mobil ve Facebook Uygulama Geliştirme hizmetleri sunan lider bir uygulama geliştirme şirketiyiz.

E-posta Çözümleri

Sonuç kazandıracak e-posta kampanyaları oluşturmak, göndermek ve izlemek için sınıfının en iyisi e-posta pazarlama yazılımı oluşturuyoruz.

PHP ve JS Geliştirme

PHP, Drupal, Python, JavaScript/ jQuery ve diğer modern teknolojilerde yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz.

Referanslar

25

E-ticaret çözümleri

12

TOP 100 şirketleri için web siteleri

17

Şirketler için karmaşık intranetler

97

Popüler Facebook uygulamaları

74

E-posta pazarlama stratejileri

36

Deneyimli Web Geliştirme Tasarımları

Effective Web Development Solutions

Platformlar arası ve duyarlı web geliştirme

Yeni web sitenizi kullanıma sunmadan ve projeyi sonlandırmadan önce tüm önemli cihaz türlerinin yanı sıra tarayıcılar ve işletim sistemleri için sıkı testler sağlıyoruz. Test, sitenizin modern ve duyarlı olduğundan emin olmak için hem kullanıcı hem de yönetici olarak gerçekleştirilir.

Web projeniz için güvenli test ortamı

İçeriği site mimarisi açısından görselleştirmeye olanak tanıyan karmaşık içerik toplama araçları kullanıyoruz ve yayına girmeden önce ekibinizde değişiklikler yapacağız. Ayrıca, oluşturma işleminiz sırasında sunucularımızda barındırılan sitenizin güvenli bir hazırlık veya test ortamına erişiminiz vardır.

Effective Web Development Solutions

TRAFİĞİ ARTIRIN & GELİRİ ARTIRIN

Bize projenden bahset

İşletmenizi internete taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olmamıza izin verin

Açık kaynaklı çerçevelerin tüm gücünden yararlanın, bizimle iletişime geçin ve ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize tam olarak uyan, ısmarlama, içerik yönetilebilir bir web sitesine sahip olun.

Yorumlar