Mobil Pazarlama

Her gün yeni kanallar ve platformlar ortaya çıkıyor ve mobil, güçlü bir liderlik yapıyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli olarak artmakta ve PC kullanıcılarının sayısından çok daha fazladır, bu nedenle bu kanalın hedef kitlesine ulaşma olasılığı göz ardı edilmemelidir. Mobil pazarlama, mobil ekranda kolayca gözden kaçabilen standart banner reklamın ötesine geçen daha güçlü kullanıcı deneyimleri yaratır ve bu da hedef kitleye her zaman, her yerde ulaşma olasılığını artırır.

Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel bir düzeyde etkileşim kurmak için çok çeşitli fırsatlar sunar. Günümüzde sadece yaş, cinsiyet ve lokasyona göre değil, ilgi alanları ve mobil tarama verileri ile belirli bir hedef kitle profili içerisinde belirli bir hedef kitleye ulaşma imkanı veren diğer faktörlere göre çok daha spesifik bir kitleye hitap edebiliyoruz. ..

Web siteleri geliştirmede uzman olan uygulama hizmetlerimiz, bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlanmıştır. Lider bir mobil pazarlama profesyonel ekibi olarak, tüm mobil kampanyanızı strateji taslağı, hedef kitle profili oluşturma, kampanya tasarımı ve geliştirmesinden dağıtım ve raporlamaya kadar yönetebiliriz.

41%

Etkileşim Sonrası Oranı Artışı

21%

Sayfa Etkileşim Oranı Artışı

+80k

Ortalama Sayfa Görüntülemeleri

180k

Hit

İş ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak hazırlanmış mobil pazarlama stratejinizin ısmarlama bir analizini sunuyoruz. Büyük bir iş fırsatını kaçırmayın – mobil ortama geçin!

Mobil İlk Tasarım

Mobil ve masaüstüne odaklanmış çabalarla tüm kullanıcılar için harika bir tarama deneyimi sağlıyoruz.

Doğru Hedefleme

İş başarısı için mobil pazarlamanın potansiyelini biliyoruz, bu nedenle mobil kampanyalarımız doğru hedeflemeye dayalıdır.

SMS Kampanyaları

SMS mobil pazarlama kampanyaları da dahil olmak üzere çeşitli mobil kanalları entegre eden kanallar arası bir yaklaşım kullanıyoruz.

Referanslar

TRAFİĞİ ARTIRIN & GELİRİ ARTIRIN

Bize projenden bahset

İşletmenizi internete taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olmamıza izin verin

Bizimle iletişime geçin ve size önemli yatırım getirisi sağlayacak bir Mobil Pazarlama stratejisi sunalım.

Yorumlar